Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 321 людина

Звіт директора школи за 2018 - 2019 н.р.

Дата: 14 травня 2019 о 10:43
287 переглядів

Звіт директора ЗОШ І-ІІІ ступеня № 3 м. Ківерці Кубової Р.Г.

У 2018-2019 н.р. педколектив ЗОШ І-ІІІ ступеня № 3 м. Ківерці працював над вирішенням проблеми: «Розвиток критичного мислення учнів на уроках». В школі працюють 83 працівники, з них – 19 – обслуговуючого персоналу та 65 вчителів (2 у відпустці по догляду за дитиною, 4 – сумісники); з них спеціалістів вищої категорії – 37; спеціалістів першої категорії – 9; спеціалістів другої категорії – 14; спеціалістів – 6. Педагогічне звання «Вчитель-методист» мають 6 вчителів, звання «Старший вчитель» - 26. В школі навчалося 676 учні. З них

1 – 4 класи – 322

5 – 9 класи – 301

10 – 11 класи - 53

147 дітей з 54 багатодітних сімей

48 дітей з 36 неповних сімей

17 - напівсиріт

8 – під опікою

8 – дітей у складних життєвих обставинах

6 – діти-інваліди

50 – постраждалі на ЧАЕС

6 – з «дистанційних сімей»

35 – з малозабезпечених сімей

4 – виховується одинокою мамою

2 – виховується одиноким татом

21 – учнів  перебувають в «групі ризику»

39 – дітей  учасників АТО

 2   стоять на внутрішкільному обліку  

Учні 10-го класу здобувають знання згідно універсального профілю

Учні 11-их класів здобувають знання згідно профілів

11-А клас – універсального профілю

11-Б клас –  універсального профілю

Учні 11-А, 11-Б, 10-А, 9-А, 9-Б, 8-А, 8-Б, 7-А, 7-Б, 7-В, 6-А, 6-Б, 5-А, 5-Б, 5-В  класів вивчають другу іноземну мову – німецьку.

Для поглиблення знань учнів в школі працюють факультативи:

з української мови – 7-11-і класи

з історії – 10-11 класи

з математики – 9-11-і класи

В школі діють громадські організації: Рада школи, Піклувальна рада, шкільний парламент, дитяча організація «Добросвіт», батьківський комітет.

          Учні школи мали можливість розвинути свої природні здібності. В їх розпорядженні є цілий ряд гуртків за інтересами: художньої вишивки, вокальний ансамбль «Джерельце», «Умілі руки», ансамбль народної пісні, ансамбль сучасної естрадної пісні, хореографічний ансамбль «Мрія», дитячий хор учнів початкових класів, юні друзі книги, баскетбол (молодша група), «Збереження спадщини». Як наслідок школа досягла значних результатів в начально-виховному процесі. При проведенні районних олімпіад учнями школи завойовано перших місць  – 8, других – 14, третіх – 5 та 2 призових місця на обласних олімпіадах. Перші місця завоювали Мохнар Владислава (10 клас) – з української мови, німецької мови, Сень Наталія (11-Б) – з англійської мови, Басиста Валентина (11-А) – З німецької мови, Васюта Софія (7-Б) – з німецької мови, Ситик Володимир (10 клас) – з біології, Волох Олександр – з фізики.  На обласних олімпіадах здобули перемогу учні: Басиста Валентина (11-А) – ІІ місце з польської мови, Волох Олександр – ІІ місце з фізики  Сень Наталія зайняла ІІ місце в області на захисті робіт МАН, секція «Зарубіжна література». Мохнар Влада зайняла ІІІ місце на захисті робіт МАН у секції «Мистецтво». Даних учнів підготували учителі: Кубова Р.Г., Романюк Л.І., Кругляк Н.В., Кушнір О.П.,Литвина Л.В., Данилюк О.М., Гарбарчук Ж.М., Бєлікова Л.Р., Ромашковець Л.М. Всі учні – призери районних та обласних олімпіад були нагороджені грошовими нагородами.

Учні успішно прийняли участь в мовному конкурсі ім. П.Яцика

5-А клас – ІІ місце, Лук’янська Яна (вчитель Оксенюк О.П.)

5-В клас – ІІІ місце, Базюк Олександра (вчитель Кругляк Н.В.)

6-А клас – ІІІ місце, Гаврилюк Яна (вчитель Кругляк Н.В.)

7-Б клас – ІІ місце, Сачанюк Анастасія (вчитель Бєлікова Л.Р.)

8-А клас – І місце, Панасюк Анна (вчитель Мартинюк Н.М.)

9-А клас – ІІІ місце, Гетманчук Марія (вчитель Антонюк О.М.)

10 клас – ІІ місце, Мохнар Влада (вчитель Бєлікова Л.Р.)

та в конкурсі імені Т. Шевченка

5-А клас – ІІІ місце, Лук’янська Яна (вчитель Оксенюк О.П.)

8-А клас – І місце, Панасюк Анна (вчитель Мартинюк Н.М.)

11-Б клас – ІІІ місце, Юхимчук Анастасія (вчитель Кругляк Н.В.)

У 2019 р. два учні школи нагороджуються преміями РДА – Волох Олександр, учень 8-В класу та Басиста Валентина, учениця 11-А класу.

У пісенному конкурсі «Срібні дзвіночки» Федун Анна (4-В) зайняла ІІ місце (вчитель Оксенюк В.Г.), Криворучко Єлизавета (6-А) зайняла ІІІ місце (вчитель Прібиткіна Г.С.). Учениця 11-Б класу Юхимчук Анастасія на конкурсі читців поезії ім. Лесі Українки отримала нагороду «Гран – прі».

Успішно виступила школа у творчому звіті художньої самодіяльності району. На районний гала-концерт було відібрано 2 танцювальних номери художньої самодіяльності. Виставка робіт гуртківців школи була одна з найкращих у районі, вчитель Романюк Л.І. дала майстер-клас в техніці виконання декупажу.

Високі досягнення показала школа і в спортивному вихованні учнів. Так, команда учнів 4-х класів здобула І місце в районних змаганнях «Веселі старти». Команда учнів старших класів виборола вкотре І місце в районі у змаганнях «Старти надій».

У 2018-2019 н.р. на базі школи проводилась належна методична робота. Відбулися окружні олімпіади з усіх предметів та окружні методоб’єднання вчителів та навчання вчителів початкових класів, які будуть викладати у 1-х класах за програмою Нової української школи. В цьому навчальному році продовжилася робота над темою: «Розвиток критичного мислення учнів».

Вчителі школи Нетепчук С.С. та Соколовська Д.П. прийняли участь в конкурсі «Вчитель року». Нетепчук С.С. став переможцем районного етапу та лауреатом обласного етапу. Вчитель початкових класів Соколовська Д.П. стала переможцем обласного етапу та зайняла ІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу «Вчитель року» в галузі викладання предметів духовно-морального спрямування.

Школа живе повноцінним життям, бере активну участь у районних та міських заходах. Для учнів було підготовлено і проведено цілий ряд виховних заходів: родинні свята «Свято осені», предметні тижні, святкові лінійки, фестиваль учнів середніх класів «Козацький гарт», свято Миколая, зустрічі Нового року, день Цивільного захисту. Багато попрацювали учні і по благоустрою шкільного подвір'я. Кращі учні школи та учні пільгових категорій в кількості 130 чоловік будуть оздоровлюватись у червні 2019 року у пришкільному таборі та оздоровчих таборах області.                           

Значна робота в школі була проведена і по зміцненню матеріальної бази. Учнями школи було зібрано  макулатури та жолудів на суму 9400 грн. За ці кошти було здійснено підписку журналу «Педагогічний пошук», премійовано переможців районних олімпіад на суму 3600 грн, на організацію новорічного свята – 950 грн, придбання книг в бібліотеку – 150 грн, придбання канцтоварів – 540 грн., придбано електричний обігрівач в 11-А клас на суму 2800 грн, придбано подарунки для переможців конкурсу «Вчитель року» на суму 230 грн, витрачено на доставку парт та ялинок – 250 грн.

За зимовий період було замінено дах корпусу № 1 та здійснено капітальний ремонт спортивного залу.

Протягом літніх канікул планується провести косметичний ремонт класних кімнат та коридорів, зробити капітальний ремонт приміщення шкільної їдальні, придбати баскетбольні щити, встановити захист на вікна та світильники у спортивному залі, встановити нові вхідні двері в корпусі № 3.

На наступний навчальний рік перед школою стоїть ще багато невирішених завдань: покращення роботи вчителів математики, інформатики, правознавства, географії, екології з обдарованими учнями; організація навчання 1-А класу за програмою «Інтелект України».

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.