Річний звіт про діяльність закладу освіти в 2023 – 2024 н.р
Річний звіт про діяльність закладу освіти в 2022 – 2023 н.р.
Річний звіт про діяльність закладу освіти в 2021 – 2022н.р.
Звіт директора ЗОШ І-ІІІ ступеня № 3 м. Ківерці Кубової Р.Г. в 2020-2021 н.р.
У 2020-2021 н. р. педколектив ЗОШ І-ІІІ ступеня № 3 м. Ківерці працював над вирішенням проблеми: «Розвиток критичного мислення учнів на уроках». В школі працює 71 працівник, з них – 15 – обслуговуючого персоналу та 57 вчителів (1 у відпустці по догляду за дитиною); з них спеціалістів вищої категорії – 34; спеціалістів першої категорії – 7; спеціалістів другої категорії – 11; спеціалістів – 4. Педагогічне звання «Вчитель-методист» мають 7 вчителів, звання «Старший вчитель» - 22. В школі навчалося 755 учні. З них:
1 – 4 класи – 333
5 – 9 класи – 344
10 – 11 класи - 78
179 дітей з 54 багатодітних сімей
47 дітей з 36 неповних сімей
11 – діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування
23 – діти напівсироти
6 – дітей у складних життєвих обставинах
8 – діти з обмеженими фізичними можливостями
47 – постраждалі на ЧАЕС
6 – з «дистанційних сімей»
23 – з малозабезпечених сімей
2 – виховується одинокою мамою
6 – виховується одиноким татом
18 – учнів перебувають в «групі ризику»
34 – дітей учасників АТО
2 – стоять на внутрішкільному обліку
Учні 10-их та 11-го класів здобували знання за профільним предметом – українська мова.
Учні з 5 по 11 клас вивчають другу іноземну мову – німецьку.
Для поглиблення знань учнів в школі працювали факультативи:
з української мови – 5-11-і класи
з історії – 8-11 класи
з математики – 5-11-і класи
Курси за вибором:
креслення – 8-9-і класи
німецька мова – 10-11-і класи
хімія – 10-і класи
В школі діють громадські організації: Рада школи, Наглядова рада, шкільний парламент, дитяча організація «Добросвіт».
У 2021-2022 н.р. три класи: 1-А, 2-А, 4-А працювали за програмою «Інтелект України».
В цьому навчальному році атестувались 10 вчителів, з них 5 підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» і звання «старший вчитель» (Малахова Л.Ф., Фик Л.І., Тарасевич Г.І., Кругляк Н.В., Петручук Т.А.), один вчитель підтвердив першу кваліфікаційну категорію – Скиба С.А., 11 т.р. – Політика О.А., один вчитель підтвердив вищу кваліфікаційну категорію і отримав звання Старший вчитель – Черняк Р.В., Філіпчук О.Б. присвоєно вищу кваліфікаційну категорію і звання «Старший вчитель».
Двоє вчителів школи: Кушнірук Г.Д., Гудим Р.Д. взяли участь у І етапі XXVI обл. виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Робота Кушнірук Т.Д. «Від Богдана до Івана не було гетьмана?» була представлена на обласному етапі «Творчих сходинок педагогів Волині».
У роботі з обдарованими учнями: Хвірук Вікторія Вікторівна отримала диплом ІІ ступеня, як переможець Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з фізики у 2020-2021 н.р. (вчитель Кушнір О.П.); Сачанюк Анастасія отримала диплом І ступеня обласного етапу конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої» (вчитель Сидорук О.Є.).
Виховна робота школи спланована згідно програми «Основні орієнтири виховання» і спрямована на формування загальнолюдських цінностей творчої особистості школяра, проводилась в різних формах і напрямках: патріотичне виховання, правове, моральне, художньо-естетичне, фізичне, екологічне.
Патріотичне виховання забезпечується в школі через систему заходів, спрямованих на розуміння учнями громадянського обов’язку, формування в них патріотичних почуттів. Класні керівники проводять виховні години із відзначення державних свят, пов’язаних із історією України, рідного краю. Так, навчальний рік розпочався тематичним уроком «Вона на світі одна-єдина – наша Україна».
До Дня Соборності України по класах проведено урок «Україна – соборна держава». Традиційними в школі є заходи з відзначення тижня пам’яті борців проти фашизму «Пам’ятаємо. Перемагаємо.» до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, тижня пам’яті жертв Голодомору «Минуле живе, доки його пам’ятають».
З метою поглиблення інтересу до рідного краю діти знайомляться з витоками його історії, подорожуючи містами і селами України: учні 3-Б класу (класний керівник Філіпчук О.Б.) побували у музеї під відритим небом с. Рокині, 5-6 класи – в м.Рівне, 9-А і 10 клас (класні керівники Гарбарчук Ж.М., Дембіцька О.В., Нетепчук С.С., здійснили подорож за маршрутом Ківерці – Міжгір’я – Мукачево – Ківерці.
З метою залучення учнів до вирішення важливих питань життя школи діє учнівське самоврядування, яке здійснюється через Шкільний парламент. Очолює його учень 10-Б класу Сосницький Роман, який був обраним таємним голосуванням на загальношкільних зборах. Учнівський парламент допомагає педколективу проводити різноманітні заходи, є їх ініціатором. Так, одинадцятикласники підготували різдвяно-новорічну казку для молодих школярів і привітання для старшокласників, традиційною стала акція «Посади дерево», під час якої на згадку про свій випуск садять фруктові дерева в шкільному саду.
Важливим питанням у роботі школи є профілактика наркоманії, алкоголю, тютюнопаління та формування здорового способу життя. Цьому сприяють тематичні дні профілактики: «Ми за здоровий спосіб життя» (грудень), «Захистимо свої права – зупинимо насильство» (травень) і т.п.
За ініціативою Біднюка О.П. було проведено «Малі Олімпійські ігри – 2021» серед учнів 5-х класів. У загальному заліку перемогу здобув 5-В клас (класний керівник Громик А.А.). Шкільна команда взяла участь в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового фестивалю «Cool Games», посівши 8-е місце серед 20 команд-учасниць.
Команда учнів-старшокласників успішно виступила на конкурсі «Ліга сміху» на Кубок мера, продемонструвавши акторську майстерність та високий рівень виконання.
Учні школи – активні учасники благодійних акцій: «Мішечок добра від Миколая», «Серце до серця» (травень), «Великодній гостинець», які проводилися із залученням всіх учнів школи, по можливості їх батьків, учителів.
На наступний навчальний рік перед школою стоїть ще багато невирішених завдань: покращення роботи вчителів математики, інформатики, правознавства, географії з обдарованими учнями; організація навчання 1-А,
2-А, 3-А та 5-А класів за програмою «Інтелект України», навчання вчителів щодо організації дистанційної форми навчання учнів; завершення перекриття даху школи; здійснення капітального ремонту усіх коридорів, встановлення нових вікон у 2 класах, музеї та коридорах.
Звіт директора ЗОШ І-ІІІ ступеня № 3 м. Ківерці Кубової Р.Г.
У 2018-2019 н.р. педколектив ЗОШ І-ІІІ ступеня № 3 м. Ківерці працював над вирішенням проблеми: «Розвиток критичного мислення учнів на уроках». В школі працюють 83 працівники, з них – 19 – обслуговуючого персоналу та 65 вчителів (2 у відпустці по догляду за дитиною, 4 – сумісники); з них спеціалістів вищої категорії – 37; спеціалістів першої категорії – 9; спеціалістів другої категорії – 14; спеціалістів – 6. Педагогічне звання «Вчитель-методист» мають 6 вчителів, звання «Старший вчитель» - 26. В школі навчалося 676 учні. З них
1 – 4 класи – 322
5 – 9 класи – 301
10 – 11 класи - 53
147 дітей з 54 багатодітних сімей
48 дітей з 36 неповних сімей
17 - напівсиріт
8 – під опікою
8 – дітей у складних життєвих обставинах
6 – діти-інваліди
50 – постраждалі на ЧАЕС
6 – з «дистанційних сімей»
35 – з малозабезпечених сімей
4 – виховується одинокою мамою
2 – виховується одиноким татом
21 – учнів перебувають в «групі ризику»
39 – дітей учасників АТО
2 стоять на внутрішкільному обліку
Учні 10-го класу здобувають знання згідно універсального профілю
Учні 11-их класів здобувають знання згідно профілів
11-А клас – універсального профілю
11-Б клас – універсального профілю
Учні 11-А, 11-Б, 10-А, 9-А, 9-Б, 8-А, 8-Б, 7-А, 7-Б, 7-В, 6-А, 6-Б, 5-А, 5-Б, 5-В класів вивчають другу іноземну мову – німецьку.
Для поглиблення знань учнів в школі працюють факультативи:
з української мови – 7-11-і класи
з історії – 10-11 класи
з математики – 9-11-і класи
В школі діють громадські організації: Рада школи, Піклувальна рада, шкільний парламент, дитяча організація «Добросвіт», батьківський комітет.
Учні школи мали можливість розвинути свої природні здібності. В їх розпорядженні є цілий ряд гуртків за інтересами: художньої вишивки, вокальний ансамбль «Джерельце», «Умілі руки», ансамбль народної пісні, ансамбль сучасної естрадної пісні, хореографічний ансамбль «Мрія», дитячий хор учнів початкових класів, юні друзі книги, баскетбол (молодша група), «Збереження спадщини». Як наслідок школа досягла значних результатів в начально-виховному процесі. При проведенні районних олімпіад учнями школи завойовано перших місць – 8, других – 14, третіх – 5 та 2 призових місця на обласних олімпіадах. Перші місця завоювали Мохнар Владислава (10 клас) – з української мови, німецької мови, Сень Наталія (11-Б) – з англійської мови, Басиста Валентина (11-А) – З німецької мови, Васюта Софія (7-Б) – з німецької мови, Ситик Володимир (10 клас) – з біології, Волох Олександр – з фізики. На обласних олімпіадах здобули перемогу учні: Басиста Валентина (11-А) – ІІ місце з польської мови, Волох Олександр – ІІ місце з фізики Сень Наталія зайняла ІІ місце в області на захисті робіт МАН, секція «Зарубіжна література». Мохнар Влада зайняла ІІІ місце на захисті робіт МАН у секції «Мистецтво». Даних учнів підготували учителі: Кубова Р.Г., Романюк Л.І., Кругляк Н.В., Кушнір О.П.,Литвина Л.В., Данилюк О.М., Гарбарчук Ж.М., Бєлікова Л.Р., Ромашковець Л.М. Всі учні – призери районних та обласних олімпіад були нагороджені грошовими нагородами.
Учні успішно прийняли участь в мовному конкурсі ім. П.Яцика
5-А клас – ІІ місце, Лук’янська Яна (вчитель Оксенюк О.П.)
5-В клас – ІІІ місце, Базюк Олександра (вчитель Кругляк Н.В.)
6-А клас – ІІІ місце, Гаврилюк Яна (вчитель Кругляк Н.В.)
7-Б клас – ІІ місце, Сачанюк Анастасія (вчитель Бєлікова Л.Р.)
8-А клас – І місце, Панасюк Анна (вчитель Мартинюк Н.М.)
9-А клас – ІІІ місце, Гетманчук Марія (вчитель Антонюк О.М.)
10 клас – ІІ місце, Мохнар Влада (вчитель Бєлікова Л.Р.)
та в конкурсі імені Т. Шевченка
5-А клас – ІІІ місце, Лук’янська Яна (вчитель Оксенюк О.П.)
8-А клас – І місце, Панасюк Анна (вчитель Мартинюк Н.М.)
11-Б клас – ІІІ місце, Юхимчук Анастасія (вчитель Кругляк Н.В.)
У 2019 р. два учні школи нагороджуються преміями РДА – Волох Олександр, учень 8-В класу та Басиста Валентина, учениця 11-А класу.
У пісенному конкурсі «Срібні дзвіночки» Федун Анна (4-В) зайняла ІІ місце (вчитель Оксенюк В.Г.), Криворучко Єлизавета (6-А) зайняла ІІІ місце (вчитель Прібиткіна Г.С.). Учениця 11-Б класу Юхимчук Анастасія на конкурсі читців поезії ім. Лесі Українки отримала нагороду «Гран – прі».
Успішно виступила школа у творчому звіті художньої самодіяльності району. На районний гала-концерт було відібрано 2 танцювальних номери художньої самодіяльності. Виставка робіт гуртківців школи була одна з найкращих у районі, вчитель Романюк Л.І. дала майстер-клас в техніці виконання декупажу.
Високі досягнення показала школа і в спортивному вихованні учнів. Так, команда учнів 4-х класів здобула І місце в районних змаганнях «Веселі старти». Команда учнів старших класів виборола вкотре І місце в районі у змаганнях «Старти надій».
У 2018-2019 н.р. на базі школи проводилась належна методична робота. Відбулися окружні олімпіади з усіх предметів та окружні методоб’єднання вчителів та навчання вчителів початкових класів, які будуть викладати у 1-х класах за програмою Нової української школи. В цьому навчальному році продовжилася робота над темою: «Розвиток критичного мислення учнів».
Вчителі школи Нетепчук С.С. та Соколовська Д.П. прийняли участь в конкурсі «Вчитель року». Нетепчук С.С. став переможцем районного етапу та лауреатом обласного етапу. Вчитель початкових класів Соколовська Д.П. стала переможцем обласного етапу та зайняла ІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу «Вчитель року» в галузі викладання предметів духовно-морального спрямування.
Школа живе повноцінним життям, бере активну участь у районних та міських заходах. Для учнів було підготовлено і проведено цілий ряд виховних заходів: родинні свята «Свято осені», предметні тижні, святкові лінійки, фестиваль учнів середніх класів «Козацький гарт», свято Миколая, зустрічі Нового року, день Цивільного захисту. Багато попрацювали учні і по благоустрою шкільного подвір'я. Кращі учні школи та учні пільгових категорій в кількості 130 чоловік будуть оздоровлюватись у червні 2019 року у пришкільному таборі та оздоровчих таборах області.
Значна робота в школі була проведена і по зміцненню матеріальної бази. Учнями школи було зібрано макулатури та жолудів на суму 9400 грн. За ці кошти було здійснено підписку журналу «Педагогічний пошук», премійовано переможців районних олімпіад на суму 3600 грн, на організацію новорічного свята – 950 грн, придбання книг в бібліотеку – 150 грн, придбання канцтоварів – 540 грн., придбано електричний обігрівач в 11-А клас на суму 2800 грн, придбано подарунки для переможців конкурсу «Вчитель року» на суму 230 грн, витрачено на доставку парт та ялинок – 250 грн.
За зимовий період було замінено дах корпусу № 1 та здійснено капітальний ремонт спортивного залу.
Протягом літніх канікул планується провести косметичний ремонт класних кімнат та коридорів, зробити капітальний ремонт приміщення шкільної їдальні, придбати баскетбольні щити, встановити захист на вікна та світильники у спортивному залі, встановити нові вхідні двері в корпусі № 3.
На наступний навчальний рік перед школою стоїть ще багато невирішених завдань: покращення роботи вчителів математики, інформатики, правознавства, географії, екології з обдарованими учнями; організація навчання 1-А класу за програмою «Інтелект України».